EasyCommerce

Skip to Main Content »

Search Site

You're currently on:

Nabídka služeb

Pro majitele e-obchodů založených na Magento nabízíme níže uvedené služby. Pokud máte zájem o některé z uvedených služeb a nebo specifické služby, které zde nejsou uvedeny a jejich nacenění, kontaktujte nás

Tvorba Magento obchodů

Vytvoříme vám obchod založený na Magentu, včetně nastavení skupin produktů, importu produktů, daní pro Českou repubiku nebo Slovensko. Poradíme vám s výběrem vhodné grafické šablony nebo vám, v případě zájmu, vytvoříme šablonu na míru.

Vlastníte-li obchod na jiném systému než Magento a chcete přejít na Magento, s tím jsme také schopni pomoci.

Upgrade Magento na vyšší verzi

Provádíme převod na novější verzi Magento. Díky tomu získáte vyšší rychlost, lepší zabezpečení a možnost použití nejnovějších funkcí a verzí modulů. V rámci převodu provádíme aktualizaci instalovaných modulů a také úpravu šablony obchodu, aby byly zachovány původní funkce a vzhled obchodu po aktualizaci.

Instalace modulů třetích stran

Zakoupili jste modul nebo získali free modul a nevíte jak je nainstalovat nebo nastavit? Provádíme instalaci i konfiguraci specifického nastavení modulů třetích stran. Před instalací provádíme i testování předem, aby se zamezilo nekompatibilitě nebo znefunkčnění obchodu.

Import zboží z XML nebo CSV do Magento

Zajistíme automatizované zalistování zboží z XML / CSV souborů do vašeho obchodu. Je možná i následná automatická aktualizace produktů, obrázků, cen a skladové dostupnosti. Vhodné, pokud potřebujete zalistovat velké množství zboží v řádů tisíců položek a dodavatel vám poskytne produkty v některém z uvedených formátů.

Převod hostingu obchodu

Pokud vám nevyhovuje současný hosting, jsme připraveni vám pomoci s převodem obchodu na náš optimalizovaný server pro Magento nebo na jiný server, podle vašeho uvážení. Zajistíme převod e-obchodu včetně veškerých souborů a databáze. V případě převodu na náš server vám zprovozníme testovací doménu (v ceně převodu), na které si můžete všechny funkce obchodu před spuštěním otestovat.

Optimalizace parametrů hostingového serveru pro Magento

Analyzujeme nastavení vašeho webového serveru a nabídneme vám úpravu nastavení parametrů a instalaci doplňků k dosažení maximálního výkonu obchodu. Pokud máte vlastní, dostatečně výkonný server, ale rychlost obchodu tomu neodpovídá, rádi vám pomůžeme dosáhnout výrazného zrychlení.

Cena služeb je určena individuálně podle rozsahu práce.